Hoppa till innehållet
BLS Soffa 2

Velkommen til å kontakte oss

Har du spørsmål og tanker, eller ønsker du kanskje bare å si hei? Uansett hva det måtte være, lover vi å gjøre vårt ytterste for å hjelpe deg.

Vi ser frem til å høre fra deg!

Fyll ut skjemaet med dine detaljer, så tar vi kontakt. Foretrekker du å snakke direkte med en av oss? Våre kontaktdetaljer finner du nedenfor, eller ring vår sentralbord på +47 679 73 170

Salg

BLS 231117 0388 LOWRES

Mats Danielsen

Salgssjef og prosjektselger

+47 934 91 451 mats@blsas.no
BLS TORE 240110 045 LOWRES SOME

Tore Bakken

Prosjektselger

+47 982 56 156 tore@blsas.no
BLS 231117 0347 LOWRES

Terje Danielsen

Prosjektselger

+47 908 68 093 terje@blsas.no
BLS 231117 0034 LOWRES

Ronnie Pedersen

Prosjektselger Vest

+47 454 02 490 ronnie@blsas.no
BLS 231117 0055 LOWRES

Inger Olsen

Salgsadministrator

+47 482 55 705 inger@blsas.no

Reolkontroll og ettermarked

BLS 231117 0268 LOWRES

Ole-Martin Snortheim

Ansvarlig reolkontroll

+47 907 99 015‬ ole.s@blsas.no
BLS 231117 0433 LOWRES

Kim-Arne Tveit

Reolkontrollør & ettermarked

+47 473 91 581‬ kim@blsas.no
BLS 231117 0215 LOWRES

Ruben Pedersen

Reolkontrollør & ettermarked

+47 453 92 334‬‬ ruben@blsas.no
BLS 231117 0168 LOWRES

Ole-Martin Wikstrøm

Reolkontrollør

+47 414 13 225 ole.w@blsas.no